KONST / Ramar / Ram 16737017

nr 1673 7017

Ram

1800-tal, med grafiskt blad, ramens innermått: 28x23 cm, yttermått inklusive ram: 41x36 cm

Kondition: bladet fuktskadat, slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 januari 2025
kl 20:56:19

20/1 19:11:12 1      Vinnande bud

Tilgman Keramik