KONST / Ramar / Ram 16737017
nr 1673 7017
Ram
1800-tal, med grafiskt blad, ramens innermått: 28x23 cm, yttermått inklusive ram: 41x36 cm
Kondition: bladet fuktskadat, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2025
kl 20:56:19
20/1 19:11:12
Tilgman Keramik